Privātuma politika

Mēs uzņemamies atbildību, ka Jūsu privātā informācija (vārds, uzvārds, piegādes adrese u.c.) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to nepieprasīs tiesībsargājošās iestādes.

Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, grāmatvedības nolūkos un produktu piegādes organizēšanai var pieprasīt šādus Jūsu personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts. Pārdevēja grāmatvedību nodrošina grāmatvedības uzņēmums, kuram ir pieejami Jūsu dati un tiek izmantoti tikai, lai nodrošinātu likumiski pareizu grāmatvedības uzskaiti Pārdevējam.

Piekrītot līguma noteikumiem, Pircējs dod skaidru un apzinātu piekrišanu pasūtījuma apstiprinājuma un Pārdevēja mārketinga aktivitāšu (jaunumi, akcijas u.c) nosūtīšanai uz tālruņa Nr. vai e-pasta adresi, kas ievadīta, veicot pasūtījumu.

Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā un pārdevēja datorā. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli. Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi. Pircējam tiesības ir - piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

Mēs cienām Jūsu privātumu un nekad neizmantosim Jūsu datus nolūkā, kas varētu ierobežot Jūsu privātumu.

Pirkumu grozs